Reply on: PIT #2483:
Súhlasím, že obe, prvá aj druhá možnosť sú veľmi verovnane žiadúce. Ale ak by som si mal vybrať jedno z toho, tak za dôležitejšie považujem obnovenie PCL a až potom (i keď v tesnom závese) nástup všetkými dverami.

Teraz zas nemam pri sebe comp, tak si nepozriem ako je to napisane teraz.
Schuhu
To, že potom robí spoj 7:20 je tiež asi fakt, lebo raz som videl na Nám. Slobody napráskaný 348BJ a smeroval na Jesenský vršok (na tabuli mal vysvietenú stále L25 - asi sa mu to stále nachcelo meniť L10-L53-L43).