Ad zmeny v MHD: nové CP (33, 53, 55 a 56) by som najradšej robil až vtedy, keď budem mať podklady na sadbb.sk, prípadne knižný CP v ruke (aby som sa vyhol zbytočným chybám typu, že odchod z Námestia slobody bude v poriadku, ale zo Sládkovičovej už bude o 3 minúty posunutý, lebo BBDS zmenila aj jazdné doby).

Schuhu
To, že potom robí spoj 7:20 je tiež asi fakt, lebo raz som videl na Nám. Slobody napráskaný 348BJ a smeroval na Jesenský vršok (na tabuli mal vysvietenú stále L25 - asi sa mu to stále nachcelo meniť L10-L53-L43).