Reply on: PIT #2483:
Súhlasím, že obe, prvá aj druhá možnosť sú veľmi verovnane žiadúce. Ale ak by som si mal vybrať jedno z toho, tak za dôležitejšie považujem obnovenie PCL a až potom (i keď v tesnom závese) nástup všetkými dverami.

Teraz zas nemam pri sebe comp, tak si nepozriem ako je to napisane teraz.
Kami
Tie poznamky na 55 maju "historicke" pozadie. Tie spoje sa nejako rozdelovali a spajali (povodne v x). Musim si doma poriadne prezriet poznamky.
ad 7.20c - nevies ktory voz tam jazdi? Teraz nie som isty. Jeden zo spojov na 43 robila nejaka 25, dalsi myslim 34.