to sem síce nepatrí, lebo len prilievam olej do ohňa, ale i tak... však sa to môže dostať ku kompetentným, to je len taká chuťovka ako všetko ostatné, čo v ZVHD nefunguje. Vodic linky cislo 601103/21 (ráno 6 36) nemal rozsvitenú tabuľu s číslom, len klasickú archaistickú...

draxter
-budú Trolejbusy premávať po vydaní licencie na všetkých linkách 1,2,3,6,7,8,9?
-bude trolejbus obsluhovať i nočnú linku 5? Bolo by to super, veď tá má celkom dobrú trasu, a isto by to bolo lepšie ako doterajšia (ne)frekvencia linky 97 /totálne nepoužiteľná/.
Vďaka za info.
Ak by sa pre provokáciu balkáncov nehodila odpoveď do fóra, poprosím na draxter@post.sk