Reply on: PIT #22582:
Toto už presahuje všetky medze, to vieme všetci a dosť dlhú dobu. Ale keď sa hrubo porušilo toľko zákonov, prečo to nikto nerieši? Odporúčal by som, nech vedenie mesta a DPM spraví tlačovku, na ktorej "mierne" poopravia výroky odborníka na dopravu. Pohoršujeme sa tu každý deň nad konaním SAD ZV. Teraz nech aj mesto povie svoj názor, resp. pravdu o trolejbusoch. Veď v jeho záujme je ich spustenie. Dokedy to mieni tolerovať? To im fakt tieto klamstvá, ktoré denno-denne produkuje SAD ZV, nevadia? Už je najvyšší čas zakročiť, lebo ľudí zmanipulujú natoľko, že nakoniec budú trolejbusy, pre všetky tie vymyslené veci okolo nich, odmietať.

draxter
Po ďalšie, to, že polovica podnikateľov má autá evidované v BA nie je "nacismuz"? Tiež platia cestnú daň do BA, a nie napr. do Krupiny...
A to si asi zabudli spočítať v BA, koľko cezpoľných využíva MHD a "zachraňuje" tak jej prepad cestujúcich: v BA študujú ľudia z celého SK, pracuje tam ďalšie kvantum...tak aká spravodlivosť? Hádam bue pre blaváka lístok za cca 18,- a cezpoľný 20,- ? A Viedeňčania 1 EUR rovno, nie? opäť rovnejší medzi rovnými (primus inter pares).
A ja by som nato zaviedol pre BA cetsujúcich v BB povinnosť si kúpiť na jednotlivú jazdu celodenný lístok. To by bolo.... ? ? ? ?