Som TO zmotal, tak ešte raz.
Re: SMER MAGAZÍN
Prečo tam ešte nenapísali, že 70% el. energie sa vyrába v tepelných elektrárňach spalovaním uhlia, 20% atomovkou a 10 vodnými dielami. Teda o ekologií trolejbusov ani netreba polemizovať. Xi,xi.
Re: SMER MAGAZÍN
Prečo tam ešte nenapísali, že 70% el. energie sa vyrába v tepelných elektrárňach spalovaním uhlia, 20% atomovkou a 10 vodnými dielami. Teda o ekologií trolejbusov ani netreba polemizovať. Xi,xi.
Ktoze v tom ma prsty?
draxter
Alebo je to nejaká chyba vodiča...či dokonca zámer pred odpojením? Vďaka za vysvetlenie. ?