Re: SMER MAGAZÍN
Prečo tam ešte nenapísali, že 70% el. energie sa vyrába v tepelných elektrárňach spalovaním uhlia, 20% otomovkou a 10 vodnými dielami. Teda o ekologií autobusom ani netreba polemizovať. Xi,xi.
Prečo tam ešte nenapísali, že 70% el. energie sa vyrába v tepelných elektrárňach spalovaním uhlia, 20% otomovkou a 10 vodnými dielami. Teda o ekologií autobusom ani netreba polemizovať. Xi,xi.
Ktoze v tom ma prsty?
poslanec.sk
http://www.poslanec.sk/banska-bystrica/poslanci/kluby/sdku-ds/poslanec-msz-bb-ing-banik-poziadal-smer-magazin-o-moznost-rea
?