Reply on: Flying #22350:
Uvidime, kto bude zdrzovat, ci trolejbusy do ktorych sa bude nastupovat vsetkymi dvermi a tym padom dôjde k rychlej vymene cestujucich a teda aj kratkej dobe pobytu vozidla na zastavke, alebo autobusy s nastupovanim iba dvoma dverami..? ? To, ci sa na samotnu zastavku zmesti len urcity pocet trebars klbovych vozidiel je snad jedno v obidvoch pripadoch(T-busy alebo autobusy), je to dane stavebnou dlzkou samotnej zastavky, nie?? Alebosa mylim? ?
LUK
realita v uliciach je dnes asi takáto...
http://vl-company.ic.cz/trolejbus.JPG
pozn.: to dymiace napravo je plynový autobus!!! ?
© expresbb
ďakujem pekne...
?
ešteže sa už chlapci balia... dokonca aj ich vedúci bol dnes vítať trolejbus na ŽST... ?