Re: SMER MAGAZÍN
Prečo tam ešte nenapísali, že 70% el. energie sa vyrába v tepelných elektrárňach spalovaním uhlia, 20% otomovkou a 10 vodnými dielami. Teda o ekologií autobusom ani netreba polemizovať. Xi,xi.
Prečo tam ešte nenapísali, že 70% el. energie sa vyrába v tepelných elektrárňach spalovaním uhlia, 20% otomovkou a 10 vodnými dielami. Teda o ekologií autobusom ani netreba polemizovať. Xi,xi.
Ktoze v tom ma prsty?
maciatko
Ale ak dať niečo do novín, tak vyjadrenia odborníkov - čiže autoritatívne články (bez tých primitívnych Adriankových čechizmov - adrenalín mi len tak poskakoval - Adrian, tvoja učiteľka slovenčiny musela zamdlievať, ty štylista! A téma a réma ti tiež nič nehovoria, však?) a ak porovnávať, tak s konkrétnymi faktami. Ten nápad s informáciami v brožúre + CP sa mi tiež páči. Bol by to ústretový krok k cestujúcemu, samozrejme s nevtieravými informáciami o histórii a trebárs aj s informáciami založenými na faktoch o tom, prečo robia dobre, keď si vybrali takýto druh dopravy... Myslím si, že by to malo podstatne lepšiu úroveň, ako Adrianove pretláčanie sa kdekade. Panebože, už sa bojím otvoriť doma chladničku, že mi odtiaľ vyskočí.... ?