Reply on: Mik 24 #21687:
nie su to "nejake" projekty. Ved TD sa v BB stavala hlavne kvoli sasovej. Projekty spred 20 rokov boli dokonca take predvidave, ze ratali s infrastrukturou, ktora sa stavala len pred par rokmi. takze o toto by som nemal ziadne obavy.
a kadial do sasovej? - nemaj boja ... vsetko bude 
wizard112
Re #21638 Mik 24: Pôvodne som na tento príspevok nechcel reagovať, ale nedá mi. Ako si ty predstavuješ ideálnu AS? Prístrešok, záchod a bufet??? Možno v nejakom 10 000 mestečku by to stačilo, ale toto je krajské mesto, nie nejaká dedinka. Podľa mňa je len dobre, že na novej AS pribudnú obchody a služby. A tiež neviem, čo sa ti nepáči na ESC. Nebodaj sa ti tam viac páčila tie burina a panely?