BB-028AG má sčasti nový lak a vymenené niektoré plechy ako aj nárazníky. ALE: pri 027AG mali iba červenú farbu - zohyzdili celý voz, pri 715BE mali iba bielu a červenú, chýba sivý spodný pásik.
Na 028AG použili iba červenú a sivú ? , ale chýba biela, takže červený spodný pás pred druhým kolesom nie je prerušený. Dokonca aj doplnili chýbajúci sivý pásik pod oknami medzi druhými a tretími dverami, ale žeby použili kúsok bielej farby, to by sme chceli priveľa.
Čokoľvek spravia, spravia to zle ?
Na 028AG použili iba červenú a sivú ? , ale chýba biela, takže červený spodný pás pred druhým kolesom nie je prerušený. Dokonca aj doplnili chýbajúci sivý pásik pod oknami medzi druhými a tretími dverami, ale žeby použili kúsok bielej farby, to by sme chceli priveľa.
Čokoľvek spravia, spravia to zle ?
Vladimír
Re #21626 adrive: Ja som nezaregistroval informáciu o tom, že vozidlo takto jazdilo celý deň. Zatiaľ som vyrozumel, že sa bavíme o zážitku z jedného konkrétneho spoja.
Re #21627 mirkobb: Samozrejme, že sa to stáva aj v NR (napríklad aj dnes boli dva vynechané spoje a pritom boli postavené dve zálohy s vodičmi). Vždy zabezpečiť akúkoľvek náhradu jednoducho NIE JE možné. Počet porúch na trati môže totiž prevýšiť počet záložných vozidiel hocikedy.