a chcem este dodat !!! ja mhd nepouzivam ... tak preco by som mal doplacat so svojich dani na mhd ??? preco sa za tie peniaze nepostavia(neopravia) cesty,chodniky,cyklisticke trasy a pod. .... ved cesty pouziva kazdy v tomto meste a verejnu dopravu nie !!! JE TO NESPRAVODLIVE !!! ?

wizard112
Téma trolejbusov je stále aktuálna. Včera primátor povedal, že ak sa mu nepodarí obnoviť trolejbusy do sľúbeného termínu (myslel asi koniec februára), čo sa mu, žiaľ, na 100% nepodarí, podá vysvetlenie. Už sa vyjadril v takom zmysle, že to boli plané sľuby. Som zvedavý, čo nám povie. Ale asi nič konkrétne. V poslednej dobe mám pocit, že za obnovenie trolejbusov zo zástupcov mesta bojuje iba primátor a všetci ostatní, od SAD ZV po pracovníkov na MsÚ, mu hádžu polená pod nohy. Mal som možnosť počuť názory, aké majú úradnici na trolejbusy. Stačí, keď napíšem jeden, z toho bude jasné všetko. Dnešné motory EURO 3 či 4 sú svojimi škodlivými účinkami porovnateľné so znečistením, aké spôsobujú trolejbusy. ? ? ? Ako keby som počul Polónyho, ale títo páni neboli zamestnancami SAD ZV, ale mesta! Som optimista, ale obnovenie trolejbusov vidím reálne už iba po odchode SAD ZV z BB.