mhd bb autobusy
20 1x solo karpatska-viestova x:05
21 4x klb pieninska-rakytovce x:15 x:35 x:55
22 2x klb pieninska-uhlisko x:25 x:45
23 1x solo pieninska-majer x:20
24 3x klb starohorska-mladeznicka x:00 x:20 x:40
25 4x klb starohorska-nemocnica x:05 x:15 x:35 x:50
25 1x solo starohorska-strieborne nam. x:30
26 3x solo tatranska-tulska x:00 x:30
32 1x solo podlavice-ilias x:10
33 1x solo thk-senica x:00
34 2x solo Zel.stanica-podlavice x:00 x:30
35 1x solo zel.stanica-skubin x:15
36 1x solo zel.stanica-mlynska x:45
41 1x solo senica-ilias x:00
42 1x solo uhlisko-salkova x:00
43 1x solo srnkova-ulanka x:00
80 1x solo viestova-nemoc x:00
x=hodina od 4.00 do 23.00
98 nocny spoj kazdych 150minut
+ L 21,22 + 2solo v spicke spolu : klb 13ks
24,25 + 2solo v spicke solo 22ks
+ 2solo zaloha/posila
takto by to vyzeralo podla mna na mhd v b.b ?
20 1x solo karpatska-viestova x:05
21 4x klb pieninska-rakytovce x:15 x:35 x:55
22 2x klb pieninska-uhlisko x:25 x:45
23 1x solo pieninska-majer x:20
24 3x klb starohorska-mladeznicka x:00 x:20 x:40
25 4x klb starohorska-nemocnica x:05 x:15 x:35 x:50
25 1x solo starohorska-strieborne nam. x:30
26 3x solo tatranska-tulska x:00 x:30
32 1x solo podlavice-ilias x:10
33 1x solo thk-senica x:00
34 2x solo Zel.stanica-podlavice x:00 x:30
35 1x solo zel.stanica-skubin x:15
36 1x solo zel.stanica-mlynska x:45
41 1x solo senica-ilias x:00
42 1x solo uhlisko-salkova x:00
43 1x solo srnkova-ulanka x:00
80 1x solo viestova-nemoc x:00
x=hodina od 4.00 do 23.00
98 nocny spoj kazdych 150minut
+ L 21,22 + 2solo v spicke spolu : klb 13ks
24,25 + 2solo v spicke solo 22ks
+ 2solo zaloha/posila
takto by to vyzeralo podla mna na mhd v b.b ?

wizard112
Téma trolejbusov je stále aktuálna. Včera primátor povedal, že ak sa mu nepodarí obnoviť trolejbusy do sľúbeného termínu (myslel asi koniec februára), čo sa mu, žiaľ, na 100% nepodarí, podá vysvetlenie. Už sa vyjadril v takom zmysle, že to boli plané sľuby. Som zvedavý, čo nám povie. Ale asi nič konkrétne. V poslednej dobe mám pocit, že za obnovenie trolejbusov zo zástupcov mesta bojuje iba primátor a všetci ostatní, od SAD ZV po pracovníkov na MsÚ, mu hádžu polená pod nohy. Mal som možnosť počuť názory, aké majú úradnici na trolejbusy. Stačí, keď napíšem jeden, z toho bude jasné všetko. Dnešné motory EURO 3 či 4 sú svojimi škodlivými účinkami porovnateľné so znečistením, aké spôsobujú trolejbusy. ? ? ? Ako keby som počul Polónyho, ale títo páni neboli zamestnancami SAD ZV, ale mesta! Som optimista, ale obnovenie trolejbusov vidím reálne už iba po odchode SAD ZV z BB.