Reply on: S499.1023 #18773:
To čo som napísal ja s tým snímačom, bol len jeden s možností riešenia. Kľudne by sa kríženie odizolovalo. S tým nemám problém. Možno som to trošku zle prirovnal a vysvetlil. Išlo mi o princíp rekuperácie a nič lepšie ma nenapadlo ako TEŽ. S tým by sa mali vyhrať profesionáli a bola by úspora energie.
Danny
http://www.sme.sk/c/3093759/Trolejbusy-sa-vratia.html
Za zmienku stoji pasaz: "Keď kraj pustí trolejbusy do hromadnej dopravy, je pravdepodobné, že SAD Zvolen požiada o zvýšenie dotácií vo verejnom záujme od kraja."
-akosi tu "postradam" logiku. Ale ked si to zaplati kraj, je mi 13 hehe (hovorilo sa, ze ich ma prevadzkovat MHD a.s. nie SAD ZV!)
P.S.: Este aby mal kto tie trolejbusy "kerovat"...