CHCEME TROLEJBUSY, VSETCI CHCEME TROLEJBUSY SPAT
PROSIME VRADTE NAM TROLEJBUSY DO ULIC
NASE OVZDUSIE NEBUDE TAKE AKE BYVALO POKIAL TU OSTANU AUTOBUSY. ? ? ? pfuj...
PROSIME VRADTE NAM TROLEJBUSY DO ULIC
NASE OVZDUSIE NEBUDE TAKE AKE BYVALO POKIAL TU OSTANU AUTOBUSY. ? ? ? pfuj...
expresbb
pridané: 12.6.2006 (21:05:07)
konecne slusna doprava
som nadmieru spokojný so zmenami v MHD, to čo sa dialo za čias ľudí z Ostravy nemalo obdobu v žiadnej MHD na svete. Pre nich boli prioritne zisky a cestujúca verejnosť bola pre nich vrchovaté zlo. Teraz keď sú bez našich mestských príspevkov prepúštajú vodičov aj z dialkovej dopravy, takisto z prímestskej a to nehovorím o obrovskom znížení platov zamestnancov SAD BBDS. Verím, že ľudia takéhoto typu už nikdy nebudú prevádzkovať MHD v Našom meste.
Občan z Tatranskej