p. Konôpka povedal, že nový návrh vychádza z údajov z elektronických pokladní... takže, ak vychádzame z toho, že na 100% nemá údaje BBDS, tak použila svoje údaje, a ak použila svoje údaje, ktoré sú na základe tých zmätkov zo začiatku roku, pravidelných meškaní, odlivu cestujúcich a pod., tak sa teda má BB na čo tešiť! ? ?
Ak to neschvália, zlé ostane Mesto. Ale to si už nikto nevšimne, že ten návrh je katastrofálny! Také redukcie neboli ani v januári 2005!!!
Kami