Reply on: JJ #16577:
Na AZTV :Banska Bystirca vlastny zatial dva trolejbusy a 5% trolejoveho vedenia...Blbost ci Pravda???
) a naklady mozeme zredukovat, vsak 3 mil vzkm x 40 Sk/km je obycajnych 120 mil. Sk. A z tych 18 januarovych novych autobusov mozeme potom 10 predat inde, napr na primestsku dopravu.
Ak to neschvália, zlé ostane Mesto. Ale to si už nikto nevšimne, že ten návrh je katastrofálny! Také redukcie neboli ani v januári 2005!!!
Kami
Zaujimava je linka 20. Este som nevidel po tej trase ist autobus, ale autom to jednoduche nie je. Chyba mi tam zastavka Karpatska (Danny, vsimol si si?).