Reply on: brefos #16571:
Ku Continentalu sa pravdepodobne jazdi ako zmluvna preprava, od 1.7. to bude aj oficialne, ked sa budu menit CP aj vo Zvolene.
) a naklady mozeme zredukovat, vsak 3 mil vzkm x 40 Sk/km je obycajnych 120 mil. Sk. A z tych 18 januarovych novych autobusov mozeme potom 10 predat inde, napr na primestsku dopravu.
LUK