Reply on: twx #15966:
a este sa ho mohla spytat aka bola informacna kampan zo strany sad zv o novom odbavovacom systeme
Som z Bratislavy a unas mame skoro same Buse a su spolahlive mali sme jedne Emtest ale s nim boli stale problemy.. Chapem ze Emtesty su lacnejsie takze pri kupe novych busov je Emtest urcite lepsi ako plastova tabulka.. ? ale naco menit nieco uz kupene (a pomerne drahe) a myslim ze aj celkom funkcne? su s tym nejake problemy pri kompatibilnosti s palubnymi pocitacmi alebo v com je problem? dik za odpoved.. ☺
kubik
Btw...keby SAD Zvolen vsade,ale uplne vsade zaradil autobusy Ako Solaris Urbino na CNG (aj 12,15 aj 18)...len vtedy by som uz bol ako-tak spokojny ?