Reply on: poslanec.sk #15964:
sa mi paci ako ta teta vravela ze jej chodi jednotka taka moderna kam sa jej dobre nastupuje, to este chuda nevie ze sad zv nakupila same vysokopodlazne busy do ktorych sa jej bude nastupovat rovnako zle... ? btw...preco sa ta redaktorka nespytala polonyho ze preco nekupili nizkopodlazne vozy ako by to urobil kazdy normalny clovek (ved predsa ked kupujem nove tak kupujem lepsie a modernejsie a nielen stare v novej karoserii...) ?
Eury