Reply on: Kami #1561:
Zhrniem >Dlhodobé časové cestovné lístky:
Bratislava - bez obmedzenia jazdami: jednodenný, dvojdenný, trojdenný, týždenný, mesačný, štvrťročný, ročný
Košice - bez obmedzenia jazdami: jednodenný, týždenný, mesačný, štvrťročný, ročný
Prešov - bez obmedzenia jazdami: jednodenný, týždenný, mesačný, štvrťročný, ročný
Žilina - bez obmedzenia jazdami: jednodenný - s obmedzením jazdami: mesačný, štvrťročný
Martin - s obmedzením jazdami: mesačný, štvrťročný
Ak sa nemýlim, všetky ostatné prevádzky MHD žiadne druhy dlhodobých časom obmedzených lístkov, či už s presne udaným počtom jázd alebo počtom jázd neobmedzeným, neponúkajú.
), cize Diago ma bordovu Karosu C 734.0x. Nevidel som ziadny oznacnik, ani vyvesku. Zastavky ma spolocne s SAD.
Kami
Martin: "pouzivame mesacniky, turisticke nie".
Zilina je ina, tam je DP a mesto priplaca cez 20 mil Sk.
Cize Nitra ziadne predplatne listky nema, jedine rezimky. Martin ma listky na jednu jazdu, alebo mesacne. Tiez nema na 24h, ci tyzden. Turistov ma tiez dost.
Otazna je tiez vyska cestovneho. Kto by si kupil 24h listok za 60 Sk, ci 7 dnovy za 210 Sk?
Mesacny potom vychadza na 480 Sk a rocny na cca 5000 Sk, to sa pri dennom prestupovani v pohode da prejazdit.
Rad by som sa mylil, ale za sucasneho vedenia mesta a za sucasneho vedenia BBDS nie je sanca na zmenu!