Reply on: JJ #14879:
To je teda nonsens!To je akože 1 trať s 2 stopami a 1 stopu tej istej trate má iný majiteľ ako 2.?A stĺpy sú koho?Králika osobne?Nie!Každý stĺp je iného majiteľa!Toto je teda ú j e b !!!
?
? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? …psychia3a.
skarpo
P.S. : Ja za najväčšiu nevýhodu vozidiel Š25Tr považujem pohon jednej nápravy. Tento voz sa nemôže jazdnými vlastnosťami porovnávať so starými dobrými Š15Tr. A toto sa na kopcovitých tratiach napr. v ÚL ukáže skoro v praxi.