Reply on: jofuri #14882:
http://www.imhd.sk/bb/index.php?w=3825242e29ef333522341f2129322f34332928ef392b2e212c23
čo patrí mestu:
1.) tzv. 2.stopa: Nábrežie - Nám. Slobody - ŽS (L 1,2,6,7,8)
2.) Internátna (L7)
3.) Tuslká - Moskovská (L6)
4.) Tesco (L8,9)
jofuri
Mno ak je kamenom sporu usek tr.vedenia Námestie slobody- ŽS co dedukujem podla teba asi vlastni mesto, tak to je potom v r***.(autocenzura). Ved Nam.slobody je velky dopravny a prestupny bod. A keby tadial troleje L1 a L2 nemohli chodit, tak by to bol velky problem. Ale tu je uz priliz zahryznuty lobyzmus za ZV, takze nemame to momentalne nijako ruzove. A ZV vobec nema ani najmensi zaujem na trolej-doprave. ? ?