Kami: Dušan má aj fotky z Burgasu - to by ťa tiež mohlo zaujímať (možno časom budú tiež na transport.imhd.sk)


.
.
O take veci, akoze to jazdi potichu, ma to dost nizku podlahu a celkom prijemne sedadla, zas u nich tolko nejde.
Kami
A v SNS by mozno vedeli spravit daky spolocny podnik, len vsetci vieme ako to zvykne dopadnut - same sluby ... Ak nie su financne silni, tak to asi nepojde. Jedine ze prachy dodaju ti ukrajinci