Tr3mp: a ja som sa cudoval preco mi volant trasie pri 120tke 
Ale preco T815 neda ani ubohych 360 km/h?

O Varne som ani ja nic nenasiel, ale teraz by som si vedel pomoct.
www.troley-bg.ru - cast stranky je aj po anglicky, len asi nie popisy miest. Ak citas azbuku tak to najdes.
A casom na transport.imhd.sk. Fotky najdes tiez na mojej stranke.
este raz: trolley-bg.by.ru/gradove/varna/main.htm
je tam zakladna informacia (neviem ako to je napisane), fotogaleria, mapa (karta), zoznam trolejbusov (spisk na vsicky ...), fotky depa (snimki ot depoto). Momentalne funguju 3 linky (88 na stvrt Asparuchovo), dalsia sa obnovi tento rok.

Ale preco T815 neda ani ubohych 360 km/h?

O Varne som ani ja nic nenasiel, ale teraz by som si vedel pomoct.
www.troley-bg.ru - cast stranky je aj po anglicky, len asi nie popisy miest. Ak citas azbuku tak to najdes.
A casom na transport.imhd.sk. Fotky najdes tiez na mojej stranke.
este raz: trolley-bg.by.ru/gradove/varna/main.htm
je tam zakladna informacia (neviem ako to je napisane), fotogaleria, mapa (karta), zoznam trolejbusov (spisk na vsicky ...), fotky depa (snimki ot depoto). Momentalne funguju 3 linky (88 na stvrt Asparuchovo), dalsia sa obnovi tento rok.
Petik
Re #1429: Nechcem hovorit o technickej zastaralosti, tomu nerozumiem, ale s tym dizajnom (aspon na obrazku) to nie je tak zle. IMHO je to tak na urovni novych Ikarusov. Mne sa zda ovela hnusnejsia Agora, ktorou ked mam na vyber radsej necestujem. Naopak designovo aj pohodlim sa mi pozdava 20 rokov stara (hoci trochu vylepsena) Karosa.