Papyr: ja som naopak na Ikarus zatazeny az prilis. Milujem vsetko od Ik260 az po 417...
.
O take veci, akoze to jazdi potichu, ma to dost nizku podlahu a celkom prijemne sedadla, zas u nich tolko nejde.
a technologiu Skoda Ostrov.
Tak vraj pan riaditel planuje sluzobku do Plzne a Ostrova.

Kami
Trh BG sa blizi slovenskemu. Myslim ze by dokazali brat tolko vozov co my. Varne, ci Sofii uz nestaci hocico. Mozno spolupraca s Tramkarom by zlepsila odbyt.