Mna uz neprekvapi nic. Ani to ze ZV nema zmluvu o prenajme (ma?, nema?), ani to ze z MsU vlastne zmizla zmluva o vykonoch vo verejnom zaujme (fantazia pracuje). Tu nic nie je iste, bojim sa spytat ci v BB este svieti slnko.
? som zvedavý, čo sa to tam dialo...

expresbb
Re #13878 LUK: A ako potom chceli zvládnuť prvé januárové týždne?