Mna uz neprekvapi nic. Ani to ze ZV nema zmluvu o prenajme (ma?, nema?), ani to ze z MsU vlastne zmizla zmluva o vykonoch vo verejnom zaujme (fantazia pracuje). Tu nic nie je iste, bojim sa spytat ci v BB este svieti slnko.
? som zvedavý, čo sa to tam dialo...
Kami
Cele "zlacnenie" sa moze ukazat kontraproduktivne pri nastupe vsetkymi dverami. Ako je cestujuci motivovany aby si kupil kartu a nezdrziaval platenim u vodica? Ako dlho sa mu bude splacat investicia do karty?
V pripade flat listkov povazujem za prijatelnu dan oznacovanie karty pri nastupe.