Tebece: to o papezovi tu este nebolo. Sam sa na to pojdem pozriet hoci sa odporuca skor vypadnut z mesta. Hadam to nebude tak zle a bude premavat aj nieco ine ako L3 a zvozy putnikov. Vlastne zvozy budu este pred 8h az potom zivot zastane 
ad KMV BUS: "sucastou spolocnosti je sucasny manazment SAD NR a.s." ...

ad KMV BUS: "sucastou spolocnosti je sucasny manazment SAD NR a.s." ...
Kami
http://www.uvo.gov.sk/vestnik/zaznam.php?retazec=08854&rok=03
pre BBDS bude montovat klimu do vozov SAD PP, OZ Levoca