Prečo neuvádzate nový cestovný poriadok na linku 51,keď už bol dávno zmenený?
Neviem, cim to je, zeby bol nejaky rozdiel v postupe pri generalnej oprave motora na 600 a na 750 V?
Nebol.
Len som zvedavy, ci ten nakup bude az v roku 2004 ? Vsak tender by uz mal byt ukonceny
V tych GO zrejme budu aj trolejbusy, z autobusov neni co generalkovat (okrem 0559 a ten voz este vydrzi).
Majkl
Btw: Kami, vedel si, že Citybus, čo jazdí na 80 ráno vykoná 24 (asi - dnes som ho videl) a poobede dokonca jedno kolo na 53?