Prečo neuvádzate nový cestovný poriadok na linku 51,keď už bol dávno zmenený?
Nebol.
Len som zvedavy, ci ten nakup bude az v roku 2004 ? Vsak tender by uz mal byt ukonceny
V tych GO zrejme budu aj trolejbusy, z autobusov neni co generalkovat (okrem 0559 a ten voz este vydrzi).
Papyr
Tych, co robia tie motory, by som prinutil POVINNE jazdit po Presove ako cestujucich - v nimi generalkovanych klbovych vozoch. Zvlast v priestore okolo hnanych naprav. Po mesiaci by s nenapravitelne poskodenym sluchom isli do invalidneho dochodku