sekol som sa: 1526 so svojím super (ak sa to ešte dá nazvať) lakom dnes na linke 1
Btw: Kami, vedel si, že Citybus, čo jazdí na 80 ráno vykoná 24 (asi - dnes som ho videl) a poobede dokonca jedno kolo na 53?
Btw: Kami, vedel si, že Citybus, čo jazdí na 80 ráno vykoná 24 (asi - dnes som ho videl) a poobede dokonca jedno kolo na 53?
Neviem, cim to je, zeby bol nejaky rozdiel v postupe pri generalnej oprave motora na 600 a na 750 V?
Kami
Je rozdiel medzi GO do roku 1998 (cervene madla) a potom (zlte). To sa uz dava nova podlaha, oblozenie a pri Karosach aj casti skeletu. Na tych sa vek prejavuje malo.
Medzi 600 V a 750 V rozdiel nie je. Dokonca keby nemali meniaren na 600 V (asi 1 trat) tak by voz zrejme mohli pustit na 750 V (treba prepnut daku paku).