Tebece: to o papezovi tu este nebolo. Sam sa na to pojdem pozriet hoci sa odporuca skor vypadnut z mesta. Hadam to nebude tak zle a bude premavat aj nieco ine ako L3 a zvozy putnikov. Vlastne zvozy budu este pred 8h az potom zivot zastane 
ad KMV BUS: "sucastou spolocnosti je sucasny manazment SAD NR a.s." ...

ad KMV BUS: "sucastou spolocnosti je sucasny manazment SAD NR a.s." ...
Kami
Inak dodnes som nevidel oznam o vyluke elin v Karlovke a Dubravke. Len na iMHD a vraj v dnesnych novinach. To zas bude srandy.
Bystricky dochodcovia dodnes hikaju ked bus neodboci na Skuteckeho