Sranda, pred chvíľou som pozeral cesťák (aká náhoda - keď teraz čítam tvoj príspevok) a zistil som, že od Poľany nie je do BB prípoj... 
Teraz by sa mi zišiel.

Teraz by sa mi zišiel.

Ale uz je aj znacka. Nevidim ine riesenie ako ingoraciu. To mam ist do mesta (na pesiu zonu) radsej autom ? Uz vidim ako ma predvadzaju na zistenie totoznosti
.
Takto si ponadavaju na mladych, na MHD, na vladu ...

Petik
Tym osobakom od Polany zvyklo cestovat tak 10 ludi, co je asi rovnako vela, ako obvykle sedelo v Polane smerom do BA.
Ale aj po zruseni toho pripoja (resp. posunuti o hodinu neskor) ta suprava (povacsine s tabulou Filakovo-Zvolen) stala na 1. nastupisti a da sa v nej spat:) Raz ma tam aj zobudil najaky zelezniciar, ze co tam robim, a ked som mu povedal ze cestujem do BB, tak mi povedal aby som spal dalej:)