Myslite ze CSAD prida nejaku linku (ci uz MHD alebo medzimestku) na letisko k linke do PHy? Momentalne tam nie je nijaky pripoj ani z BB ani od ZV.
Mohla by tam ist nejaka 31, namiesto vozenia vzduchu po Uhlisku, pripadne nejaka 42.
Mohla by tam ist nejaka 31, namiesto vozenia vzduchu po Uhlisku, pripadne nejaka 42.
).
:
Petik
To si nemyslim. Brezno je domovska stanica niektorych vlakov (voznov). BB sice nie je domovska stanica, ale v noci sa tu odstavuje Hron (uz sa nevozi spat do ZV), maju tam aj nejaky pripoj na elektriku, takze tie odstavene vozne mozu byt aj vykurovane. Co sa tyka 4 posilovych voznov, mozu ich pripojit za hociktory osobak s prichodom do BB (BR) 20min pred Horehroncom. Podobne sa predtym prepravovala madarska suprava vlaku Urpin (BB-Budapest) - aj s madarskou lokomotivou. Do BB ju doviezol osobak z odchodom zo ZV 3:20 (to boli casy, ked sa este dalo z BA do BB cestovat R Polana)