Vcera v spravach ludia z BBDS jednoznacne dokazali ze im vlastne o ludi vobec nejde a ani nikdy neslo. Spravaju sa ako male decka.
Moja cesta rano:
7:00 Trolejbus (pardon) autobus cislo 7 by mal mat prichod
7:10 Uz je tu. Je to jeho 4 zatavka ale je uz plny. Vhiahnuty davom stojim na jednej nohe. Cca 10 ludi ostalo von
7:11-7:20 Vodic optimisticky zastava na zastavkach ale nik nemoze nastupit. Nema kam.
7:21-7:25 Dozvedame sa vodicov pribeh ako mu pred 2 dnami zavolali ze ide robit do BB a ked nie ma vypoved. V telefone sa ho spytali ze co pozna BB a on ze nie. To vraj nevadi lebo dostane mapu a ked nebude vediet nech sa spyta ludi, oni mu povedia. Dnes uz nebude robit 16 hodin ale iba 8, lebo zohnali dalsich vodicov a ze ked sa stazovali na stav tak sa im kompetentni zo ZV iba vysmiali. Pri Leninovi uz stojim na dvoch nohach
7:26 Vystupujem
Uz sa tesim na cestu spat.
Nevedel som si predstavit ci este moze uroven MHD klesnut hlbsie po tom co predviedla BBDS s niektorymi linkami a blbym prestupovanim, ale momentalny stav dokazuje ze klesnut este hlbsie sa da.
Moja cesta rano:
7:00 Trolejbus (pardon) autobus cislo 7 by mal mat prichod
7:10 Uz je tu. Je to jeho 4 zatavka ale je uz plny. Vhiahnuty davom stojim na jednej nohe. Cca 10 ludi ostalo von
7:11-7:20 Vodic optimisticky zastava na zastavkach ale nik nemoze nastupit. Nema kam.
7:21-7:25 Dozvedame sa vodicov pribeh ako mu pred 2 dnami zavolali ze ide robit do BB a ked nie ma vypoved. V telefone sa ho spytali ze co pozna BB a on ze nie. To vraj nevadi lebo dostane mapu a ked nebude vediet nech sa spyta ludi, oni mu povedia. Dnes uz nebude robit 16 hodin ale iba 8, lebo zohnali dalsich vodicov a ze ked sa stazovali na stav tak sa im kompetentni zo ZV iba vysmiali. Pri Leninovi uz stojim na dvoch nohach
7:26 Vystupujem
Uz sa tesim na cestu spat.
Nevedel som si predstavit ci este moze uroven MHD klesnut hlbsie po tom co predviedla BBDS s niektorymi linkami a blbym prestupovanim, ale momentalny stav dokazuje ze klesnut este hlbsie sa da.
?
a potom po 5 min sa pomalicky plazila hore no bolo to na zaplakanie



burz
Vo Zvolene planovane zdrazovanie v MHD sa nakoniec neuskutocnilo, ceny zostali nezmenene. Podla clanku v dnesnych Zvolenskych novinach sa mesto Zvolen a SAD Zvolen dohodli na ramcovej zmluve, ktoru odsuhlasili aj mestski poslanci. Citujem: 'Zmluvou sa mesto Zvolen zaviaze, ze do roku 2010 (dovtedy ma SAD platnu licenciu), pocnuc rokom 2007, doplati SAD-ke jeden a stvrt miliona rocne ako nahradu investicii v roku 2006 s tym, ze sa cestovne nebude zvysovat a SAD Zvolen sa zaviaze prebudovat dalsie autobusy na ekologickejsi a zaroven lacnejsi plynovy pohon.' (Zdroj:Zvolenske noviny, 2.1.2006) Snad sa vo Zvolene nedockame podobnej situacie, ako teraz v BB.
Moj nazor na situaciu v BB: kazdy zo zainteresovanych ma na sucasnom stave svoj podiel viny. Mesto BB za 'spackanu' verejnu sutaz a vsetky veci suvisiace s rozhodovanim, BBDS za dlhodoby nezaujem a znizovanie urovne MHD a SAD Zvolen sa do toho vrhlo az prilis rychlo a naslubovalo toho strasne vela, co hned zo zaciatku nebola sanca vobec splnit (cim sa dufam 'nepopali' a zachova si aspon aku taku slusnu reputaciu). A aj vacsina obcanov mesta a pouzivatelov MHD, ze tu situaciu beru tak, ako je, ponadavaju si a idu jednoducho dalej bez toho, aby sa boli schopni nejako zorganizovat a veci zacat konecne rozumne riesit.