Reply on: dushanc #11489:
Rozsirim tvoje myslienky o dalsie oblasti zivota.. vsetci by sme sa mali odpojit z elektrickej siete, pretoze je zranitelna.. obstarajme si naftove agregaty, ved je to spolahlivejsie a nakoniec distribucia nafty a jej cena su ovela menej rizikove.. nevidim tu smajlika, kt. si tuka po cele, tak si predstav, ze som ho sem dal..
Môžete sa však tešiť na bystrickú pouličnu zmes aká nemá páru.
aquila
autobusy v BB budu najblizsiu (a docela dlhu) dobu jazdit v drtivej vacsine na naftu..
trolejbus ma taky isty problem v zime ako autobus ak nie je odhrnute. do kopca ma mensi problem
ver tomu, ze taka periferna krajinka ako slovensko a uz vobec nejaka dedinka ako banska bystrica ziadneho teroristu nezaujima