Reply on: aquila #11494:
A keby nahodou aj nejaky terorista zabludil a zrusil by nam elektriku tak nam SAD Zvolen dokaze velmi rychlo pozbierat "vyberovu" autobusovu nahradu pokial sa elektrika neopravi ?
Môžete sa však tešiť na bystrickú pouličnu zmes aká nemá páru.
fobust
Konečne rozumný príspevok s ktorým sa nedá nič iné, iba súhlasiť v plnom rozsahu!