Este mam jeden napad (mozno stresteny).
http://iris-mm.szm.sk/bystrica.htm
Vsetci,ktori mate pristup k administratorom, alebo administracii nejakych www stranok, ktore si prezeraju bystricania a ak by sa vam tento banner trosku pacil, je Vas. Na stranke je linka na download dotycnej animacie a pod nou zdrojovy kod do danej stranky. A ospravedlnujem sa autorovi fotky za neautorizovany pouzitie jeho diela. ?
http://iris-mm.szm.sk/bystrica.htm
Vsetci,ktori mate pristup k administratorom, alebo administracii nejakych www stranok, ktore si prezeraju bystricania a ak by sa vam tento banner trosku pacil, je Vas. Na stranke je linka na download dotycnej animacie a pod nou zdrojovy kod do danej stranky. A ospravedlnujem sa autorovi fotky za neautorizovany pouzitie jeho diela. ?

JJ
Ja viem, ja si tiež myslím, že to nie je ideálne riešenie, ale napríklad ja skončím skúškové až okolo 18.1., to zanmená, že čas venovať sa plne tejto petícii by som mal až po tomto dátume.
Ak by niekto mal čas zbierať podpisy do 18.1., tak ja by som sa potom toho ujal. Lenže samozrejme viem, že aj iní z fóra majú svoje povinnosti a nútiť ich nemôžem.
To s tými zatávkami MHD bol len nápad...