Sarko: co sa tyka investicii jasne padli 2 sumy. 260 mil. Kcs dal stat na zaciatku, 58 mil. Sk investovalo mesto. Cize investovalo este CSSR a potom mesto aj zo statneho transferu. Jedina moznost je dohoda.
Tie pozvazane vozy nastastie nie su vraky a ich ulohou je len prechodne pokryt potrebu. Tadialto asi cesta nevedie.
Tie pozvazane vozy nastastie nie su vraky a ich ulohou je len prechodne pokryt potrebu. Tadialto asi cesta nevedie.
JJ
Kami, s tebou môžem rátať?... dúfam, že aj s PIT-om. ?
Kedže aj ja mám v januári dosť tvrdé skúškové obdobie, moja predstava je taká, žeby sa petícia rozvešala po školách (stredných a vysokých ? ) + hárky by sa umiestnili aj na zastávky MHD hlavne na Fončorde, kde výpadok trolejbusov najviac pocítia (Tulská, Moskovská, Internátna...) Potom by sa to už len pozbieralo.