petíciu mám už takmer hotovú. Len potrebujem aspoň 2-3 ľudí, ktorí by chceli byť so mnou v petičnom výbore.
Kami, s tebou môžem rátať?... dúfam, že aj s PIT-om. ?
Kedže aj ja mám v januári dosť tvrdé skúškové obdobie, moja predstava je taká, žeby sa petícia rozvešala po školách (stredných a vysokých ? ) + hárky by sa umiestnili aj na zastávky MHD hlavne na Fončorde, kde výpadok trolejbusov najviac pocítia (Tulská, Moskovská, Internátna...) Potom by sa to už len pozbieralo.
Kami, s tebou môžem rátať?... dúfam, že aj s PIT-om. ?
Kedže aj ja mám v januári dosť tvrdé skúškové obdobie, moja predstava je taká, žeby sa petícia rozvešala po školách (stredných a vysokých ? ) + hárky by sa umiestnili aj na zastávky MHD hlavne na Fončorde, kde výpadok trolejbusov najviac pocítia (Tulská, Moskovská, Internátna...) Potom by sa to už len pozbieralo.
Kami
Tie pozvazane vozy nastastie nie su vraky a ich ulohou je len prechodne pokryt potrebu. Tadialto asi cesta nevedie.