Reply on: Juraj #10223:
Mohl byste mi, prosím, vysvětlit jednu věc? Proč v převážně měst Evropy (od Lisabonu po Rigu, včetně např. Prahy, Brna, Prešova atd.) žádnou přesnou evidenci spojenou s buzerací cestujícíh nedělají a přesto dovedou odhadnout, jakou službu cestujícím nabídnout? To nejde získat přehled o vytíženosti spojů nějak jinak, třeba vážením, nebo tak (určitě i jiné způsoby existují, než nutit lidi si pořád něco označovat jako *****i)?Abyste se, pánové v Žilině jednoho krásného dne náhodou přesně nedopočítali k nule!
feto
Inak viem o tom, že Emtest dnes rozposielal vyhlásenie pre dopravcov.
A vyhlásenie v reportáži že hocikto to za týždeň zvládne je somarina. Každý kto má základné znalosti vie že by musel mať hacker vybavenie za pekné prachy a hlavne klúče a k tým sa nedá tak ľahko dostať. ?