Ideme kamarátovi na svadbu. Mne sa k môjmu obleku páčia čierne topánky a mojej manželke sa páčia hnedé. Spravili sme kompromis: jednu si obujem čiernu a druhú hnedú. Čo myslíš, kto z nás bude spokojný?
TL;DR podľa mňa dvojlinkový variant jednak neposkytuje tú "konektivitu", čo systém odvšadialľ všade, zároveň si však zachováva všetky jeho negatíva.
zaujimave ze na nie najmensiu elektirckovu siet(nie velku ale nie najmensiu) je najefektovnejsi variant so 4 linkamy a na ine mensie sa kludne zaobide aj 12liniek
Nebol nahodou tento variant ten ktory vyuzival 9 liniek? Na kazdu radialu 2 linky teda okrem racianskej ale tak 7 bola len v spicke. O tomto som hovoril, nie o tom aby sme mali 15 liniek. Preco sa tento variant nezachoval?
V zmysle zvratenej logiky, ze vsetky zastavky v okruhu kilometra (a idealne, ak nie je vidno z jednej na druhu) maju mat rovnaky nazov, by sa mala Sokolska tiez volat Pod stanicou (ako SAVka)
Cez víkend je tam tiež plytvanie pri Tom 10minutovom intervale poobede... Ideálny interval by bol 15 minútový buď 39 raz za 30 minút a na striedačku s 31 alebo 39 celý čas ...
Ja si myslím, že by bolo rozumné zlegalizovať obsluhu Hlavnej šťanice zo zastávky Sokolská a zároveň túto zastávku premenovať na Hlavná šťanica - západ a až potom zlučovať linky.
Text will be searched in open and closed topics and in comments. You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.