inak som zvedavá, ako to bude teraz.... najprv L18 chodila na Furču, potom kvôli generačnej zmene ju presmerovali na Thc. Teraz im ju zoberú, pre istotu nenazvú žiaden autobus 18 aby sa nikto o neho nehádal a dajú na furču naspäť L18 s tým rozdielom že nebude už z Lingova zachádzať do mesta
som zvedavá fakt, ako tento fakt príjmu Ťahanovčania, lebo tá 36 sa mi teda nezdá rýchlejšia ako 18 .... ale u nás v Ke je to tak, platí pravidlo naokolo bližšie
som zvedavá fakt, ako tento fakt príjmu Ťahanovčania, lebo tá 36 sa mi teda nezdá rýchlejšia ako 18 .... ale u nás v Ke je to tak, platí pravidlo naokolo bližšie
eMareq
Samozrejme, dalo by sa skonštruovať aj lepšie linkovanie, ak by sa na to nebral ohľad. Lenže aj vodič je len človek a má tiež nejaké potreby, ktoré hádam nebude vykonávať kdesi pri stromoch, močiť o pneumatiky a pod. Ty tiež sám chodíš vykonávať potrebu (a aj ruky si umývaš) v príslušnom zariadení, resp. sa chceš kultúrne najesť, nie konzumovať v kabínke, kde na Teba každý čo ide naokolo čumí. Takéto zázemia mali byť dávno pradávno postavené. A keď máš linku síce logickejšiu, ale medzi dvomi konečnými kde nič nieje, tak čo?
Tá L30 skombinovaná s L25 (Poľov - Stanica) sa mi pozdáva. ? Pri dnešnej L25 nastáva problém v tom, že keď to má na displeji Ťahanovce, tak NO, Mieri do toho naskáče každý kto môže, lebo to ide na Ťahanovce. ?