inak som zvedavá, ako to bude teraz.... najprv L18 chodila na Furču, potom kvôli generačnej zmene ju presmerovali na Thc. Teraz im ju zoberú, pre istotu nenazvú žiaden autobus 18 aby sa nikto o neho nehádal a dajú na furču naspäť L18 s tým rozdielom že nebude už z Lingova zachádzať do mesta
som zvedavá fakt, ako tento fakt príjmu Ťahanovčania, lebo tá 36 sa mi teda nezdá rýchlejšia ako 18 .... ale u nás v Ke je to tak, platí pravidlo naokolo bližšie
som zvedavá fakt, ako tento fakt príjmu Ťahanovčania, lebo tá 36 sa mi teda nezdá rýchlejšia ako 18 .... ale u nás v Ke je to tak, platí pravidlo naokolo bližšie
Vladimír
Môj názor: Ak teda máme kilometrov na rozdávanie (čo zjavne máme), tak navrhujem celodennú celotýždennú L3 s intervalmi ako na L7 + samozrejme preklad 3/7 a k tomu nesystémovú L4 Barca - Amfiteáter v celodennom celotýždennom intervale 30 min.