Reply on: J #942:
Transparenty BUSE sú v SU už v SLIM verzii, takže splývajú s rámom, o ktorý sú pripevnený, bez akéhokoľvek zakrytovania. Hrubšia "teplomerová" verzia by bola pripevnená zrejme len nejakými "L" profilmi, takže podľa mňa úplne bez problémov.
Inac diskusne na wapku je.
Sarko
Posledne, co som bol na WAP-ku, bola tu moznost prispiet len na dispecerske, asi som sa mal o tom najprv presvedcit '-).