Nápisy ostali pôvodné Dopravné podniky mesta Košice. Stojí tam od začiatku týždňa asi.
Re #9173 SOLARIS MANIAK: Nálepky majú všetky CNG busy a nápisy CNG boli doplnené aj na ostatné busy, takže všetky sú teraz rovnaké...(teda okrem 6222, 6236).
Želám Vám všetkým krásne,veselé ale hlavne pokojné Vianoce v kruhu Vašich najbližších. iMHD stránke a všetkému čo k nej patrí želám veľa úspechov, a aby bola taká skvelá ako doteraz.
SOLARIS MANIAK. ☺
Šťastné a veselé hlavne Košickým vodičom, čo majú službu cez napr. 24.12 alebo 31.12.20004, lebo narozdiel od BA vodičov, ktorí končia cca 20.00 hod, (viď iMHD/ba, CP), robia
až do cca 0.30 niektorí až do cca 2.00 hod.
?
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
bonzak
až do cca 0.30 niektorí až do cca 2.00 hod.
?