Želám Vám všetkým krásne,veselé ale hlavne pokojné Vianoce v kruhu Vašich najbližších. iMHD stránke a všetkému čo k nej patrí želám veľa úspechov, a aby bola taká skvelá ako doteraz.
SOLARIS MANIAK. ☺
Šťastné a veselé hlavne Košickým vodičom, čo majú službu cez napr. 24.12 alebo 31.12.20004, lebo narozdiel od BA vodičov, ktorí končia cca 20.00 hod, (viď iMHD/ba, CP), robia
až do cca 0.30 niektorí až do cca 2.00 hod.
Foto môžeš poslať, pokiaľ bude dobrá a použiteľná nevidím problém. Na net idú 800x600. To platí pre každého, neznamená to však, že keď mi pošle niekto foto, že na druhý deň bude na webe. Môže to byť o rok a možno vôbec. Mám z čoho vyberať. ?
Lásky, štastia hodiny,
v kruhu svojej rodiny,
užite si spoločne,
krásne sviatky vianočné
a nech dlho prevláda
novoročná nálada.
Všetko dobre praje Furčan. ?
Vianoce čisté a biele ako sneh
V živote len radosť, zdravie a smiech
Silvestrovskú náladu po celý rok
Šťastie nech sprevádza Váš krok
Anjelský krásne Vianočné sviatky
a čertovský dobrý Nový rok 2005
prajem JA ? ? ?
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
bonzak
až do cca 0.30 niektorí až do cca 2.00 hod.
?