Nové zákazky DPMK:
- automatické počítanie cestujúcich: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/544830
- označovače: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/544829
- palubné počítače: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/544823
- automatické počítanie cestujúcich: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/544830
- označovače: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/544829
- palubné počítače: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/544823
?
mi.v
Samozrejme je jasné, že na dokumente robia viacerí. Ja sám odovzdávam sofistikované projekty pre veľké firmy. Ale o to viac vidím ten rozdiel, keď bol projekt urobený sadou nástrojov a skúseností vo verzii 1 a keď sú vo verzii 47. Napriek tomu, že je tam spolupráca s inými stranami, výstupy z tej verzie 1 boli aké boli, mali veľa problémov. Preto som si dovolil rozoberať práve tú obavu, či aj u nich nepôjde o verziu 1