Podľa lokálnych médií sa od zajtra spúšťa združená E+A zastávka Amfiteáter pre smer NMM, pričom L12,18,19,55 už nebudú obsluhovať pôvodné stanovište pri benzínke. L13,22 ale majú ostať bez zmeny. Platí od zajtra, no DPMK sa doteraz neunúval informovať na svojom oficiálnom webe... naco šak teplo, veď si trošku zabeháme.
afeno
Za mňa je rýchlodráha prežitok ktorý mal už dávno skončiť, skrátiť to po optimu/pereš a riešiť to elektrobusmi. V súčasnej forme zmysel nemá a každý zo scenárov ako by sa dala zachovať, by vyžadoval desiatky miliónov.