Reply on: TA #8627:
To viem, hlavne som sa zameral na sidliskove linky. Najma by som sa vysporiadal s Jazerom, prec s L38 a L13. Po jazere nema co jazdit autobus. Z L38 urobit opatovne expres L52 a z Vazca do Krasnej zriadit jednu linku ktora by mala interval taky, aby sa dalo zbytocnosti prestupit tam aj spat.

Isidor
Ako môže byť niekto tak blbý aby si myslel, že ostatní sa naozaj bavia o......ale nič ☺
Odporúčam odskok na základnú školu ?