Tak nejake zrychlene vlaky, ktore by poberali ludi z Cane,Sene, Kechneca, Valalik a okolia mali jazdit uz davno, postavit ta zachytne parkoviska a ludia budu jazdit do KE vlakom, ved casovo su v meste za par minut, urcite za menej, nez kolko stravia v zapchach teraz- ci uz kvoli VSS alebo dalsim komplikaciam.

mi.v
Doplnené: nedarí sa mi dohľadať. Ako tak blízky príspevok je #85579 ale asi to nebude on. Išlo tam aj o to že tá časť má prirodzene lepšie podmienky na novú výstavbu, než sever alebo západ mesta.