V novej sade opatrení (napr. na https://www.aktuality.sk/clanok/869510/koronavirus-nove-opatrenia-pocitaju-s-povinnymi-respiratormi-nocnym-zakazom-vychadzania-aj-vyletmi-do-prirody-iba-v-okrese) nájdete:
• v čase od 20:00 do 01:00 zachovať zákaz vychádzania len s výnimkou cesty na nevyhnutný výkon práce a na nevyhnutné lekárske ošetrenie
Takže v tom čase možno zostane pár nočákov? Alebo busov idúcich k nemocniciam? Alebo vôbec nič? (Možno iba taxi?)
• v čase od 20:00 do 01:00 zachovať zákaz vychádzania len s výnimkou cesty na nevyhnutný výkon práce a na nevyhnutné lekárske ošetrenie
Takže v tom čase možno zostane pár nočákov? Alebo busov idúcich k nemocniciam? Alebo vôbec nič? (Možno iba taxi?)
či mylim sa?
Urbanway 2423
Osobne rád využívam real-time tabule v BA a aj v Košiciach by sa mi niekoľko-krát zišli, napr. na zastávkach bez nových tabúľ, keďže som bez nich často nevedel, ako dlho ešte budem musieť čakať/veľmi sa mám ponáhľať na daný spoj (o ubiane som vtedy ešte nepočul). Služby a výprava sú skôr praktické vtedy, keď sa človek chce odviesť nejakým typom autobusu bez toho, aby na neho čakal pol dňa (ale áno, túto funkciu bežný cestujúci veľmi nevyužije).